BLUETTI Elite 200 V2 of EcoFlow DELTA 2: welke kies je?
Vergelijking van de twee draagbare energiecentrales op de beoordelingscriteria van onze catalogus, waarde voor waarde. De scores zijn relatief ten opzichte van alle modellen die we hebben geanalyseerd.

BLUETTI Elite 200 V2
Belangrijkste minpunt24,2 kg maakt vervoer van auto naar tent een flinke klus
Bekijk de prijs op Amazon → Lees de volledige analyse →
EcoFlow DELTA 2
Belangrijkste minpuntBeperkte reserve bij langdurig gebruik met een hoog verbruik
Bekijk de prijs op Amazon → Lees de volledige analyse →Ons oordeel op basis van uw prioriteit
- Prioriteit “Nominaal vermogen”BLUETTI Elite 200 V2 9,2 / 10 versus 8
- Prioriteit “Accucapaciteit”BLUETTI Elite 200 V2 9 / 10 versus 7,8
- Prioriteit “Gewicht”EcoFlow DELTA 2 8 / 10 versus 7,1
- Prioriteit “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”BLUETTI Elite 200 V2 9 / 10 versus 8,5
- Prioriteit “Aantal 230 V-stopcontacten”EcoFlow DELTA 2 9,3 / 10 versus 7,9
- Prioriteit “Uitrusting”EcoFlow DELTA 2 9,5 / 10 versus 8,2
Per criterium
| Criterium | BLUETTI Elite 200 V2 | EcoFlow DELTA 2 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 9,2 voordeel | 8 |
| Accucapaciteit | 9 voordeel | 7,8 |
| Gewicht | 7,1 | 8 voordeel |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 9 voordeel | 8,5 |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 7,9 | 9,3 voordeel |
| Uitrusting | 8,2 | 9,5 voordeel |
Een verschil van minder dan een half punt telt niet als voordeel: onze scores zijn relatief aan het aanbod. Ze als doorslaggevend presenteren zou een nauwkeurigheid suggereren die we niet kunnen bieden.
Specificaties naast elkaar
| Kenmerk | BLUETTI Elite 200 V2 | EcoFlow DELTA 2 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 2600 W | 1800 W |
| Accucapaciteit | 2073,6 Wh | 1024 Wh |
| Gewicht | 24,2 kg | 12 kg |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 1000 W | 500 W |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 2 stopcontacten | 4 stopcontacten |
| Zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie |
| Gebruik | Camper | Camper |
| Accutechnologie | LiFePO4 | LiFePO4 |
| Gelijkstroomuitgangen exclusief USB | Sigarettenaanstekeraansluiting 12 V | Sigarettenaanstekeraansluiting 12 V |
| Verbinding met de app | Wi-Fi | Bluetooth |
| Aantal stopcontacten van 230 V | 2 stopcontacten | 4 stopcontacten |
| Stopcontacten | 2 stopcontacten van 230 V | 4 stopcontacten van 230 V |
Gegevens van fabrikanten en winkels, verzameld in onze reviews. “Niet opgegeven” betekent dat de waarde niet kon worden geverifieerd.
Welke past bij u?
BLUETTI Elite 200 V2
Gelijke stand, elk voorop bij 3 van de 6 vergeleken criteria
- Accucapaciteit: 9/10 tegenover 7,8/10 (2073,6 Wh tegenover 1024 Wh)
- Nominaal vermogen: 9,2/10 tegenover 8/10 (2600 W tegenover 1800 W)
- Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen: 9/10 tegenover 8,5/10 (1000 W tegenover 500 W)
EcoFlow DELTA 2
Gelijke stand, elk voorop bij 3 van de 6 vergeleken criteria
- Aantal 230 V-stopcontacten: 9,3/10 tegenover 7,9/10 (4 stopcontacten tegenover 2 stopcontacten)
- Uitrusting: 9,5/10 tegenover 8,2/10
- Gewicht: 8/10 tegenover 7,1/10 (12 kg tegenover 24,2 kg)
Als Amazon-partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Deze vergelijking is gebaseerd op gepubliceerde specificaties en onze scores, berekend volgens dezelfde criteria voor alle modellen. Onze werkwijze →
Veelgestelde vragen
Welke scoort hoger, BLUETTI Elite 200 V2 of EcoFlow DELTA 2?
Ze liggen dicht bij elkaar: 8,4/10 voor BLUETTI Elite 200 V2, 8,5/10 voor EcoFlow DELTA 2. Een verschil van minder dan een half punt geldt niet als voordeel.
Welke scoort beter op “Aantal 230 V-stopcontacten”?
EcoFlow DELTA 2 scoort beter op “Aantal 230 V-stopcontacten”: 9,3/10 tegenover 7,9/10 voor BLUETTI Elite 200 V2. Gevonden waarden: 4 stopcontacten tegenover 2 stopcontacten.
Welke scoort beter op “Uitrusting”?
EcoFlow DELTA 2 scoort beter op “Uitrusting”: 9,5/10 tegenover 8,2/10 voor BLUETTI Elite 200 V2.
Welke scoort beter op “Accucapaciteit”?
BLUETTI Elite 200 V2 scoort beter op “Accucapaciteit”: 9/10 tegenover 7,8/10 voor EcoFlow DELTA 2. Gevonden waarden: 2073,6 Wh tegenover 1024 Wh.
Welke scoort beter op “Nominaal vermogen”?
BLUETTI Elite 200 V2 scoort beter op “Nominaal vermogen”: 9,2/10 tegenover 8/10 voor EcoFlow DELTA 2. Gevonden waarden: 2600 W tegenover 1800 W.
Welke scoort beter op “Gewicht”?
EcoFlow DELTA 2 scoort beter op “Gewicht”: 8/10 tegenover 7,1/10 voor BLUETTI Elite 200 V2. Gevonden waarden: 12 kg tegenover 24,2 kg.
