BLUETTI AC180 of BLUETTI Elite 200 V2: welke kies je?
Vergelijking van de twee draagbare energiecentrales op de beoordelingscriteria van onze catalogus, waarde voor waarde. De scores zijn relatief ten opzichte van alle modellen die we hebben geanalyseerd.

BLUETTI AC180
Belangrijkste minpuntHet totale vermogen wordt verdeeld over de aangesloten apparaten
Bekijk de prijs op Amazon → Lees de volledige analyse →
BLUETTI Elite 200 V2
Belangrijkste minpunt24,2 kg maakt vervoer van auto naar tent een flinke klus
Bekijk de prijs op Amazon → Lees de volledige analyse →Ons oordeel op basis van uw prioriteit
- Prioriteit “Nominaal vermogen”BLUETTI Elite 200 V2 9,2 / 10 versus 8
- Prioriteit “Accucapaciteit”BLUETTI Elite 200 V2 9 / 10 versus 8,1
- Prioriteit “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”BLUETTI Elite 200 V2 9 / 10 versus 8,5
- Prioriteit “Uitrusting”BLUETTI AC180 9 / 10 versus 8,2
Per criterium
| Criterium | BLUETTI AC180 | BLUETTI Elite 200 V2 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 8 | 9,2 voordeel |
| Accucapaciteit | 8,1 | 9 voordeel |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 8,5 | 9 voordeel |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 7,9 | 7,9 |
| Uitrusting | 9 voordeel | 8,2 |
Een verschil van minder dan een half punt telt niet als voordeel: onze scores zijn relatief aan het aanbod. Ze als doorslaggevend presenteren zou een nauwkeurigheid suggereren die we niet kunnen bieden.
Specificaties naast elkaar
| Kenmerk | BLUETTI AC180 | BLUETTI Elite 200 V2 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 1800 W | 2600 W |
| Accucapaciteit | 1152 Wh | 2073,6 Wh |
| Gewicht | Niet opgegeven | 24,2 kg |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 500 W | 1000 W |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 2 stopcontacten | 2 stopcontacten |
| Zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie |
| Gebruik | Camper | Camper |
| Accutechnologie | LiFePO4 | LiFePO4 |
| Gelijkstroomuitgangen exclusief USB | Sigarettenaanstekeraansluiting 12 V | Sigarettenaanstekeraansluiting 12 V |
| Verbinding met de app | Bluetooth | Wi-Fi |
| Aantal stopcontacten van 230 V | 2 stopcontacten | 2 stopcontacten |
| Stopcontacten | 2 × 230 V | 2 stopcontacten van 230 V |
| Sigarettenaanstekeruitgang | 12 V/10 A | 12 V / 10 A |
Gegevens van fabrikanten en winkels, verzameld in onze reviews. “Niet opgegeven” betekent dat de waarde niet kon worden geverifieerd.
Welke past bij u?
BLUETTI AC180
Beste op 1 criterium van 5 vergeleken
- Uitrusting: 9/10 tegenover 8,2/10
BLUETTI Elite 200 V2
Beste op 3 criteria van 5 vergeleken
- Nominaal vermogen: 9,2/10 tegenover 8/10 (2600 W tegenover 1800 W)
- Accucapaciteit: 9/10 tegenover 8,1/10 (2073,6 Wh tegenover 1152 Wh)
- Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen: 9/10 tegenover 8,5/10 (1000 W tegenover 500 W)
Als Amazon-partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Deze vergelijking is gebaseerd op gepubliceerde specificaties en onze scores, berekend volgens dezelfde criteria voor alle modellen. Onze werkwijze →
Veelgestelde vragen
Welke scoort hoger, BLUETTI AC180 of BLUETTI Elite 200 V2?
Ze liggen dicht bij elkaar: 8,3/10 voor BLUETTI AC180, 8,4/10 voor BLUETTI Elite 200 V2. Een verschil van minder dan een half punt geldt niet als voordeel.
Welke scoort beter op “Nominaal vermogen”?
BLUETTI Elite 200 V2 scoort beter op “Nominaal vermogen”: 9,2/10 tegenover 8/10 voor BLUETTI AC180. Gevonden waarden: 2600 W tegenover 1800 W.
Welke scoort beter op “Accucapaciteit”?
BLUETTI Elite 200 V2 scoort beter op “Accucapaciteit”: 9/10 tegenover 8,1/10 voor BLUETTI AC180. Gevonden waarden: 2073,6 Wh tegenover 1152 Wh.
Welke scoort beter op “Uitrusting”?
BLUETTI AC180 scoort beter op “Uitrusting”: 9/10 tegenover 8,2/10 voor BLUETTI Elite 200 V2.
Welke scoort beter op “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”?
BLUETTI Elite 200 V2 scoort beter op “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”: 9/10 tegenover 8,5/10 voor BLUETTI AC180. Gevonden waarden: 1000 W tegenover 500 W.
