Ayerbe AY-512 Wh / 700 W of AFERIY P310: welke kies je?
Vergelijking van de twee draagbare energiecentrales op de beoordelingscriteria van onze catalogus, waarde voor waarde. De scores zijn relatief ten opzichte van alle modellen die we hebben geanalyseerd.

Ayerbe AY-512 Wh / 700 W
Belangrijkste minpuntNominaal vermogen van 700 W is te beperkt voor verwarmingstoestellen
Lees de volledige analyse →
AFERIY P310
Belangrijkste minpuntHet gewicht maakt optillen bij het inladen een flinke klus
Bekijk de prijs op Amazon → Lees de volledige analyse →Ons oordeel op basis van uw prioriteit
- Prioriteit “Nominaal vermogen”AFERIY P310 9,5 / 10 versus 7,5
- Prioriteit “Accucapaciteit”AFERIY P310 9,4 / 10 versus 7,2
- Prioriteit “Gewicht”Ayerbe AY-512 Wh / 700 W 8,4 / 10 versus 6,8
- Prioriteit “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”AFERIY P310 9,4 / 10 versus 7,7
- Prioriteit “Aantal 230 V-stopcontacten”AFERIY P310 8,8 / 10 versus 7,9
- Prioriteit “Uitrusting”AFERIY P310 9,5 / 10 versus 7
Per criterium
| Criterium | Ayerbe AY-512 Wh / 700 W | AFERIY P310 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 7,5 | 9,5 voordeel |
| Accucapaciteit | 7,2 | 9,4 voordeel |
| Gewicht | 8,4 voordeel | 6,8 |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 7,7 | 9,4 voordeel |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 7,9 | 8,8 voordeel |
| Uitrusting | 7 | 9,5 voordeel |
Een verschil van minder dan een half punt telt niet als voordeel: onze scores zijn relatief aan het aanbod. Ze als doorslaggevend presenteren zou een nauwkeurigheid suggereren die we niet kunnen bieden.
Specificaties naast elkaar
| Kenmerk | Ayerbe AY-512 Wh / 700 W | AFERIY P310 |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen | 700 W | 3600 W |
| Accucapaciteit | 512 Wh | 3840 Wh |
| Gewicht | 6,9 kg | 42 kg |
| Oplaadtijd via het stroomnet | Niet opgegeven | Niet opgegeven |
| Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen | 200 W | 2000 W |
| Aantal 230 V-stopcontacten | 2 stopcontacten | 3 stopcontacten |
| Zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie | Geschikt voor opladen via zonne-energie |
| Accutechnologie | LiFePO4 | LiFePO4 |
| Stopcontacten | 2 stopcontacten van 230 V | 3 stopcontacten, 220-240 V |
Gegevens van fabrikanten en winkels, verzameld in onze reviews. “Niet opgegeven” betekent dat de waarde niet kon worden geverifieerd.
Welke past bij u?
Ayerbe AY-512 Wh / 700 W
Beste op 1 criterium van 6 vergeleken
- Gewicht: 8,4/10 tegenover 6,8/10 (6,9 kg tegenover 42 kg)
AFERIY P310
Beste op 5 criteria van 6 vergeleken
- Uitrusting: 9,5/10 tegenover 7/10
- Accucapaciteit: 9,4/10 tegenover 7,2/10 (3840 Wh tegenover 512 Wh)
- Nominaal vermogen: 9,5/10 tegenover 7,5/10 (3600 W tegenover 700 W)
- Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen: 9,4/10 tegenover 7,7/10 (2000 W tegenover 200 W)
Als Amazon-partner verdienen wij aan in aanmerking komende aankopen.
Deze vergelijking is gebaseerd op gepubliceerde specificaties en onze scores, berekend volgens dezelfde criteria voor alle modellen. Onze werkwijze →
Veelgestelde vragen
Welke scoort hoger, Ayerbe AY-512 Wh / 700 W of AFERIY P310?
AFERIY P310 scoort 8,9/10, tegenover 7,6/10 voor Ayerbe AY-512 Wh / 700 W, volgens dezelfde beoordelingscriteria.
Welke scoort beter op “Uitrusting”?
AFERIY P310 scoort beter op “Uitrusting”: 9,5/10 tegenover 7/10 voor Ayerbe AY-512 Wh / 700 W.
Welke scoort beter op “Accucapaciteit”?
AFERIY P310 scoort beter op “Accucapaciteit”: 9,4/10 tegenover 7,2/10 voor Ayerbe AY-512 Wh / 700 W. Gevonden waarden: 3840 Wh tegenover 512 Wh.
Welke scoort beter op “Nominaal vermogen”?
AFERIY P310 scoort beter op “Nominaal vermogen”: 9,5/10 tegenover 7,5/10 voor Ayerbe AY-512 Wh / 700 W. Gevonden waarden: 3600 W tegenover 700 W.
Welke scoort beter op “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”?
AFERIY P310 scoort beter op “Maximaal ingangsvermogen via zonnepanelen”: 9,4/10 tegenover 7,7/10 voor Ayerbe AY-512 Wh / 700 W. Gevonden waarden: 2000 W tegenover 200 W.
Welke scoort beter op “Gewicht”?
Ayerbe AY-512 Wh / 700 W scoort beter op “Gewicht”: 8,4/10 tegenover 6,8/10 voor AFERIY P310. Gevonden waarden: 6,9 kg tegenover 42 kg.
